O firmie Auto Format

Nasza firma jest przedsiębiorstwem usługowym specjalizującym się w realizacji zleceń z zakresu montażu instalacji gazowych w pojazdach mechanicznych zasilanych silnikami benzynowymi, a także wysokoprężnymi. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia i licencje Instytutu Transportu Samochodowego, które pozwalają nam na montaż instalacji zasilających gazem płynnym w pojazdach różnych marek.

Jesteśmy firmą, która w fachowy sposób serwisuje, czyści i uszczelnia instalacje gazowe, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne i działają one wydajnie nawet wiele lat po zamontowaniu.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy w dokładny sposób dokonują przeglądu instalacji LPG znajdujących się w autach. Dzięki takiej fachowej diagnostyce, odnalezienie nawet bardzo skomplikowanych usterek nie stanowi żadnego problemu.

Warto dodać, że zajmujemy się montażem LPG nie tylko w autach benzynowych, ale również w samochodach z silnikami dieslowskimi. Wszystkie prace montażowe, serwisowe oraz naprawcze są wykonywane zgodnie z normami bezpieczeństwa.

Siedziba naszej firmy mieści się w Cielimowie koło Gniezna i to głównie dla mieszkańców tego regionu i okolic kierowana jest oferta. Oczywiście obsługujemy również wszystkich innych zainteresowanych klientów, którzy pojawią się w naszym warsztacie.

Zdjęcia przedstawiające warsztat i biuro: