Auto Gaz Gniezno
autoryzowany serwis STAG Zadzwoń: 505 107 799

Usługi

Montaż LPG Gniezno

Jesteśmy firmą usługową wyspecjalizowaną w wykonywaniu zleceń z zakresu montażu instalacji gazowych w pojazdach osobowych, dostawczych, itp. Posiadamy duże doświadczenie branżowe, dzięki któremu dokonaliśmy przeróbki wielu pojazdów różnych marek na auta zasilane paliwem LPG. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia Instytutu Transportu Samochodowego, dzięki którym możemy legalnie instalować gaz w różnych pojazdach. Oczywiście wszystkie zlecenia wykonujemy z dbałością o szczegóły oraz zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Serwis LPG Gniezno

Nasza oferta kierowana jest głównie do klientów z Gniezna oraz okolic. Zajmujemy się fachowym serwisowaniem samochodowych instalacji LPG. Wykonujemy prace związane z wymianą filtrów gazu, czyszczeniem parowników oraz realizujemy inne zlecenia, dzięki którym samochód zasilany gazem płynnym będzie działał w sposób niezawodny i bezproblemowy.

Przegląd LPG Gniezno

Nasza firma dysponuje również nowoczesnym sprzętem pozwalającym na dokonywanie fachowych przeglądów instalacji LPG w samochodach. Wykonujemy przeglądy kontrolne, dzięki którym można się upewnić, że instalacja gazowa w samochodzie jest na pewno szczelna i bezawaryjna. Nasze usługi z zakresu przeglądów instalacji LPG pomagają również w wykrywaniu przyczyn różnych usterek. Jesteśmy znaleźć nawet bardzo drobną i z pozoru trudną do znalezienia usterkę.

Instalacje Stag Gniezno

Nasz warsztat specjalizuje się między innymi w świadczeniu usług montażowych, serwisowych oraz diagnostycznych związanych z instalacjami STAG. Są to najwyższej jakości instalacje gazowe, które nie tylko zapewniają sporą oszczędność związaną z wydatkami na paliwo, ale również umożliwiają zachowanie odpowiedniego poziomu dynamiki auta na drodze. Wszystkie zlecenia związane z takimi instalacjami są realizowane zgodnie z rygorystycznymi kryteriami dotyczącymi jakości.

Diesel na gaz Gniezno

Oferta naszej firmy jest związana nie tylko z instalacjami gazowymi stosowanymi w pojazdach zasilanych silnikami benzynowymi. Nasza oferta dotyczy również pojazdów z silnikami wysokoprężnymi. Nasz zespół fachowców doskonale zna budowę i zasadę montażu instalacji gazowych przeznaczonych do użytkowania w pojazdach z silnikami wysokoprężnymi. Dzięki takim instalacjom pojazdy takie nie utracą swojej dynamiki ani mocy, a będą jeszcze bardziej oszczędne.

Diagnostyka komputerowa LPG Gniezno

Warto zaznaczyć, że nasza firma dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym, dzięki któremu zapewniane są usługi z zakresu diagnostyki komputerowej. Posiadamy nowoczesne komputery, odpowiednie złącza, a także oprogramowanie pozwalające na wykrycie usterek bez konieczności długotrwałego demontażu całych instalacji gazowych. Szybka i skuteczna diagnostyka przekłada się z kolei na szybką, skuteczną i niedrogą naprawę.